Guasha

Obličejová kosmetická guasha

Ženy i v dobách dávného orientu toužily být vždy krásné a chtěly vyzrát nad projevy stárnutí své pleti. Jednou z metod, která jim pomáhala proti vráskám, byla kosmetická nebo-li obličejová guasha Její tajemství se nám dochovalo dodnes.

Kosmetická guasha patří mezi metody Yang shen fa (umění pěstování života). GUA znamená škrábat a SHA je horko.

Masážní metoda se provádí dvěma nefritovými destičkami. Destičky jsou pro obličej speciálně vytvarované. Tyto destičky nám odhalí všechny nerovnosti v podkoží, které pouhým dotekem prsty nejsou zřetelné. Pomocí destiček se dokážeme lépe zaměřit na malé místo a precizně tam provést masáž.  

Stimulací kapilár prokrvíme kůži a zlepšíme nervový, kardiovaskulární a imunitní systém a oživíme krev. Obličejová guasha může nahradit invazivní zásahy do obličeje jako je facelifting, botulotoxinové výplně vrásek nebo intradermální injekce. Má preventivní, léčebné (jizvy, pigmentové skvrny) a kosmetické účinky (vrásky, stárnutí obličeje).

Guasha je unikátní metoda s rychle viditelným efektem zdravé pleti. Vyzkoušejte a sami uvidíte! Obličejová guasha se provádí po dobu jednoho měsíce jednou až dvakrát týdně (podle stavu pleti), následně pro udržení stavu jedenkrát měsíčně.

Ošetření kosmetická guasha: odlíčení, masáž s liftingem, aplikace masky.

Cena je konečná 1.200,- Kč | Délka 60-70 min.